"Za doskonałą umiejętność łączenia produktów w trosce o dobro konsumenta oraz by pizza zawsze miała doskonałą jakość i smak" - takie uzasadnienie widnieje na certyfikacie przyznanym przez Ogólnopolski Klub Dobrej Pizzy, dla Pizza Hit w Przemyślu.
Pizza Hit powstała dlatego, iż Czekałeś na coś naprawdę przebojowego. Naszym zadaniem jest spełnić Twoje oczekiwania i dostarczyć Ci to, co lubisz najbardziej. Naszą pizzę wypiekamy w sposób tradycyjny z najlepszych i zawsze świeżych składników tak abyś poczuł prawdziwy smak pizzy. Zapraszamy Cię, wraz ze znajomymi do nas, gdzie w miłej atmosferze przy dźwiękach muzycznych hitów zjesz swoją ulubioną pizzę.
 

* * *

PIZZA HIT zwycięzcą plebiscytu w Gazecie Przemyskiej
na najlepszy lokal gastronomiczny w Przemyślu
w kategorii Pizzeria.

"Zwycięska pizzeria przyciąga wciąż nowych klientów niepowtarzalnym smakiem swoich wyrobów. Kiedyś jadła w niej zazwyczaj młodzież, dziś do jej grona dołączyli dorośli z dziećmi, studenci, a nawet emeryci. W lokalu panuje ciepła atmosfera. Jest przytulnie, a poziom elegancji nie razi. Każdy poczuje się w nim dobrze i z pewnością miło spędzi popołudnie czy wieczór. potwierdza to staż istnienia lokalu. W tym roku obchodzi on swoje 15. urodziny, a fakt, że klientów nie brakuje, wróży kolejnych 15 i wiele następnych lat." - fragment tekstu z Gazety Przemyskiej.
PIZZA NA TELEFON
16 678 44 78, 787 678 166
37-700 Przemyśl, ul. Ratuszowa 16
info@pizza-hit.com.pl
www.pizza-hit.com.pl

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 22.00
Niedziele od 12.00 do 22.00


DOWÓZ, PUDEŁKO - GRATIS!
sosy TYLKO 1 zł
PŁACISZ TYLKO ZA PIZZĘ !!!